WP 20181122 09 15 52 Pro kopiaplakat

Dzisiaj Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim otrzymał z Fundacji Nowoczesna Polska dyplom za uczestnictwo w projekcie Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci. Warsztaty na temat „Bądź bezpieczny w sieci” prowadził bardzo interesująco pan Mariusz Madej. Spotykał się z uczniami szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, rodzicami
i nauczycielami.

Zajęcia z prelegentem podobały się uczestnikom, gdyż poruszały interesujące tematy
i prowadziły do gorącej wymiany poglądów.

UWAGA! Cybernauci ogłaszają konkurs. Jeżeli bezpieczeństwo jest dla Was ważne spróbujcie zaangażować społeczność szkolną w działania na rzecz cyberbezpieczeństwa i reagowania na zagrożenia. Pochwalcie się tym, co robicie i zainspirujcie innych do działania! Cybernauci czekają na Wasze relacje, w których opiszecie swoje działania i uzupełnicie je zdjęciami i filmami. Więcej informacji na www.cybernaucie.edu.pl/konkurs lub w bibliotece. Spieszcie się, bo czas nagli, musimy zgłosić Wasze uczestnictwo do 31.11.2018r.