044ac97d c9d4 4adf 9940 feb14b71f799 To już ostatnie zakupy nowości książkowych do biblioteki w tym roku kalendarzowym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nabytkami.

Dla wielbicieli komiksu mamy „Antologię na stulecie odzyskania niepodległości”. Maturzyści mogą wypożyczyć nowe „Vademecum” z biologii, chemii i geografii. Są też testy i tematy maturalne z języka polskiego.

„Opowieści z niebezpiecznego królestwa” to pozycja dla wielbicieli Tolkiena. „Pozłacana rybka” Barbary Kosmowskiej to książka   obok której nie można przejść obojętnie. Wśród nowości są książki: A. Stasiuka, S. Lema, W. Myśliwskiego, A. Libery, O. Tokarczuk, K. Grocholi, E.E. Schmitta i J. Dukają. Warto też sięgnąć po niewielką książeczkę, biografię Boba Dylana, laureata Literackiej Nagrody Nobla.

Zapraszamy do biblioteki, wskazane książki na Was czekają. Warto je wypożyczyć na świąteczny wypoczynkowy czas. Bibliotekarki