Kamienie W ramach realizacji projektu czytelniczego„Wojna dorosłych – historia dzieci. II wojna światowa w literaturze dziecięcej i młodzieżowej” odbył się konkurs znajomości treści i problematyki książki „Kamienie na szaniec” Aleksandra Kamińskiego, zorganizowany przez Szkolne Multimedialne Centrum Dydaktyczno-Biblioteczne. W konkursie wzięli udział uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej. Najlepsi okazali się: Anna Urbanowska i Gabriel Gandyra z klasy 8 b, którzy zdobyli 23 punkty na 25 możliwych do uzyskania. Zwycięzcom gratulujemy. Otrzymają oni okolicznościowe dyplomy i nagrody książkowe. Wspomniany projekt czytelniczy to kolejna forma realizacji założeń Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w naszej szkole.