gielda podrecznikow w bibliotece czechowice dziedzice czecho

Uczniowie liceum, technikum, szkoły branżowej, którzy są zainteresowani sprzedażą swoich używanych podręczników, mogą dostarczyć swoje podręczniki do biblioteki do dnia 03.09. br.   Zarówno w szkole  w Dobrzeniu Małym jaki w Dobrzeniu Wielkim przed wejściem do biblioteki będą znajdowały się kosze w których należy umieścić spakowane książki. Każda spakowana paczka powinna zawierać dane : imię i nazwisko ucznia oraz wycenę swoich podręczników. Po wyznaczonej kwarantannie dnia 07.09.br. (poniedziałek) – odbędzie się giełda używanych podręczników   w Dobrzeniu Małym  w godzinach od 800 - 1100 natomiast w Dobrzeniu Wielkim dnia 08.09. br.(wtorek) w godzinach od 1000- 1300.

ZAPRASZAMY !