Book Challenge

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych przebiegającego pod hasłem

„Z książką Ci do twarzy” zapraszamy wszystkie klasy w całym Zespole Szkół do udziału w akcji promującej książki i czytanie Book Challenge.

Regulamin akcji

1. Każda klasa nakręci 2-3 minutowy filmik promujący ulubioną książkę, autora lub typ literatury (najlepiej pochodzącą z zasobów biblioteki szkolnej) i nominuje do udziału w akcji kolejną klasę, grupę uczniów lub nauczycieli, którzy podejmą wyzwanie i będą kontynuować akcję. Rozpoczną klasy II bg LO i 2a PSP.
  2. Filmiki prosimy przesyłać na adres biblioteki szkolnej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć je osobiście.
  3. Filmiki będą emitowane na profilu Dobrzeńskiego Kącika Czytelniczego, Istagramie biblioteki oraz fanpage poszczególnych szkół.
  4. Klasa lub grupa osób wyznaczona do udziału w akcji podejmuje wyzwanie w terminie nie przekraczającym 10 dni.
  5. Najciekawsze i najbardziej kreatywne filmy oraz te, które zdobędą najwięcej polubień zostaną nagrodzone.