W związku z organizacją VII Festiwalu Literatury Młodzieżowej „Czytanie – lubię to!”, zapraszamy uczniów szkół podstawowych (klasy VII), gimnazjalnych woj. opolskiego do udziału w konkursie znajomości lektury ”Hobbit czyli tam i z powrotem” – J.R.R. Tolkiena. Konkurs odbędzie się 15 marca 2018r. i będzie jednym z elementów festiwalowego programu. Konkurs będzie miał formę rywalizacji drużynowej. Szkoła, która zechce wziąć udział w konkursie powinna zgłosić swoją drużynę w terminie do 28 lutego 2018 r. na adres :
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim
Szkolne Multimedialne Centrum Dydaktyczno-Biblioteczne
46-081 Dobrzeń Wielki
ul. Namysłowska 94, tel.774032826
lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Serdecznie zapraszamy do udziału. Szczegółowych informacji udziela Sabina Lazik-Wodarz (nauczyciel bibliotekarz).
Załączniki:
1. Regulamin konkursu